Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

Didelio elastingumo porolonas

Didelio elastingumo porolonas (HR).
Naudojamas komfortiškų baldų, čiužinių bei sėdynių transporto priemonėms, gamyboje.

Degimo nepalaikančios didelio elastingumo porolono rūšys (СMHR=СH).
Ši porolono rūšis turi degimą slopinančių savybių. Itin didelis porolono elastingumas užtikrina aukštą baldo komfortiškumo koeficientą, ilgaamžiškumą ir spyruoklinį efektą.

Šiuo metu didelio elastingumo porolonas sėkmingai eksportuojamas net į 23 skirtingas Europos Sąjungos šalis. Didelio elastingumo porolonas gaminamas iš aukščiausios kokybės žaliavų, kurias tiekia pripažinti ir sertifikuoti cheminių medžiagų gamintojai. Mūsų įmonės gaminamas didelio elastingumo porolonas, atitinka aukščiausius ES šalių kokybės ir aplinkosaugos reikalavimus.

Dirbame su įvairių sričių įmonėmis, kurios gamybai naudoja mūsų pagamintus porolono ruošinius ir detales iš viskoelastinio putų poliuretano (PPU). Didelio elastingumo porolonas gaminamas pagal individualius užsakymus, atsižvelgiant į užsakovo poreikius.

(Plačiau)

Didelio elastingumo porolonas gaminamas iš aukščiausios kokybės žaliavų

Grįžti
Uždaryti
Vita Baltic International - Aukštos kokybės putų poliuretano (porolono) gamyba - Jūsų išskirtiniams sumanymams ir produktams!
Video
Jurgiškiai, LT - 62181, Alytaus rajonas, Lietuva
Uždaryti

Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

Uždaryti

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.