Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

Elastinis porolonas rulone

VitaRest® elastinis porolonas rulone (memory foam).
Elastinio porolonas rulone išskirtinis ypatumas − reagavimas į žmogaus kūno temperatūrą ir atskirus kūno atramos taškus. Priklausomai nuo skirtingo atskirų žmogaus kūno dalių atramos poveikio ir temperatūros,  elastinis porolonas tampa minkštesnis labiau spaudžiamose ir šiltesnėse vietose. Elastinis porolonas rulone atveria naujas, unikalias galimybes specialiųjų čiužinių ir kitų priemonių gamybai. Taip pat elastinis porolonas rulone naudojamas išskirtinėmis baldų ar čiužinių komforto savybėms pagerinti.  Dėl specifinės elastinio porolono savybės − lėto savaiminio  atsistatymo į pirminę formą,  dar yra vadinamas „tinginiu“ arba porolonas su „atmintimi“ (memory foam).

Dirbame su įvairių sričių įmonėmis, kurios gamybai naudoja mūsų pagamintus porolono ruošinius ir detales iš viskoelastinio putų poliuretano (PPU). Elastinis putų poliuretanas rulone gaminamas pagal individualius užsakymus, atsižvelgiant į užsakovo poreikius.

 

Elastinis putų poliuretanas rulone gaminamas pagal individualius užsakymus

Grįžti
Uždaryti
Vita Baltic International - Aukštos kokybės putų poliuretano (porolono) gamyba - Jūsų išskirtiniams sumanymams ir produktams!
Video
Jurgiškiai, LT - 62181, Alytaus rajonas, Lietuva
Uždaryti

Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

Uždaryti

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.