Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

Vita Baltic International – sėkmingai jau 20 metų rinkoje veikianti porolono gamykla

Pasiekimai

DŽIAUGIAMĖS, KAI MŪSŲ DARBAI TAMPA IR JŪSŲ VERSLO SĖKMĖS DALIMI!

 

Per beveik dvi dešimtis „Vita Baltic International“ veiklos metų gamyba nuo vieno standartinio porolono išaugo iki pusės šimto skirtingų rūšių: gaminame didelio elastingumo, degimo nepalaikantį, laminuotą, viskoelastinį VITAREST®, aukščiausios komforto klasės TIGER touch® ir daugybę kitų porolono rūšių.

Mūsų pasiekimai – tai kasdieninio darbo ir nuolatinės naujų idėjų paieškos rezultatas. Džiaugiamės, kad mūsų taikytos šiuolaikiškos idėjos, nestandartinės veiklos koncepcijos, efektyvus projektų valdymas padėjo pasiekti reikšmingų laimėjimų.

Tačiau labiausiai didžiuojamės, kai mūsų darbai bei pasiekimai tampa ir Jūsų verslo sėkmės dalimi.

TIGER touch® prekės ženklas įregistruotas Europos šalyse.

Užpatentuotas prekės ženklas VitaRest®.

UAB „Vita Baltic International“ viskoelastinis putų poliuretanas apdovanotas Metų gaminio 2010 aukso medaliu ir tapo Inovacijų prizo 2010 laimėtoju kategorijoje „Inovatyvus produktas“.

UAB „Vita Baltic International“ pagamintas didelio elastingumo putų poliuretanas (HR  porolonas) yra pripažintas „Lietuvos metų gaminiu 2001“.

UAB „Vita Baltic International“ gaminamas  putų poliuretanas (porolonas), kuris laminuojamas su įvairių spalvų medvilne ir/ar  įvairių spalvų poliamidu. Laminatai pripažinti atitinkančiais Oeko-Tex Standard 100 ir tinkami naudoti siuvimo ir ortopediniams  gaminiams.

UAB „Vita Baltic International“ nacionalinio konkurso  „Inovacijų prizas 2009" nugalėtojas „Inovatyvios įmonės“ kategorijoje.

Lietos VitaRest® pagalvės atitinka Ultra-Fresh antimikrobinius reikalavimus.

Nuolatinis naujų idėjų ieškojimas yra mūsų kasdienio darbo dalis

Grįžti
Uždaryti
Vita Baltic International - Aukštos kokybės putų poliuretano (porolono) gamyba - Jūsų išskirtiniams sumanymams ir produktams!
Video
Jurgiškiai, LT - 62181, Alytaus rajonas, Lietuva
Uždaryti

Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

Uždaryti

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.