Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

GAMINAME ĮVAIRIŲ SAVYBIŲ IR SKIRTINGŲ RŪŠIŲ PUTŲ POLIURETANO (PPU) RUOŠINIUS

Porolonas

Pagal Jūsų individualius poreikius galime pagaminti įvairių formų, skirtingų savybių ir charakteristikų  porolono ruošinius. Šiandien mūsų įmonės gamybinis pajėgumas − daugiau nei 2 000 tonų per mėnesį.

Gaminame įvairių savybių ir skirtingų rūšių poroloną:

  • Standartinį poroloną (VB) 
  • Didelio elastingumo poroloną (HR) 
  • Degimo nepalaikantį standartinį poroloną (CME) 
  • Degimo nepalaikantį didelio elastingumo poroloną (CMHR) 
  • Viskoelastinį poroloną (vadinamasis „tinginys“ arba „memory foam“) 
  • Kempininį poroloną 

Porolono ruošinių pateikimo būdai:

Blokai

LAPAI

DETALĖS

RULONAI

SMULKINTAS

PROFILIUOTAS

LAMINUOTAS

Blokai − suformuojami standartinių matmenų porolono blokai, kurie naudojami perdirbimui į lapus, detales ir kt. Gaminame įvairių savybių ir skirtingų rūšių porolono blokus.

Lapai − gaunami specialiomis staklėmis supjovus porolono blokus. Porolono lapai naudojami čiužinių gamybai, baldų detalėms ir kt. gaminiams.

Detalės, ruošiniai baldams bei kt. produkcija gaminama su specializuota porolono perdirbimo įranga, pagal išanksto suderintus brėžinius. Pagal užsakovų poreikius paruošiame pusgaminius, sujungiame porolono detales, priklijuojame sinteponą, tinklelį, padengiame lipnia plėvele  ir kt.

Ritininis (juostinis porolonas) − naudojamas laminavimui su įvairiausiomis papildomomis medžiagomis.

Smulkintas porolonas − specialia įranga sukapotos porolono dalelės, naudojamos kaip užpildas pagalvėms, antklodėms, pakavimui ir kt.  Smulkinimui naudojamas lengvas vidutinio minkštumo porolonas.

Profiliuotas (kiaušininis) porolonas − naudojamas akustinių sistemų rengimui, prietaisų, lengvai dūžtančių dirbinių  ir kt pakavimui.  Tinka čiužinių gamybai, spyruoklinio efekto sustiprinimui, baldų detalių gamybai, sudėtingų formų kempinių gamybai. Galime pagaminti įvairių profilių. 

Esame lanksti įmonė, gebanti įgyvendinti išskirtinius klientų sumanymus bei kurti unikalius projektus

Grįžti
Uždaryti
Vita Baltic International - Aukštos kokybės putų poliuretano (porolono) gamyba - Jūsų išskirtiniams sumanymams ir produktams!
Video
Jurgiškiai, LT - 62181, Alytaus rajonas, Lietuva
Uždaryti

Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

Uždaryti

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.