Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

Porolono gamykla

„Vita Baltic International“ - gaminame įvairių savybių ir skirtingų rūšių poroloną.

Mums svarbiausia patenkinti visus kliento lūkesčius, todėl kiekvienam mūsų įmonės klientui siekiame sukurti aiškią, apčiuopiamą ir pamatuojamą naudą. Klientas mums yra partneris, su kuriuo stengiamės užmegzti tvirtą partnerystę, sklandų ir ilgalaikį bendradarbiavimą.

Esame rinkos senbuviai, porolono gamyboje veiklą vystome jau 18 metų.  Pagrindinė mūsų įmonės veikla - įvairios paskirties porolono ruošinių gamyba. Didžiąją dalį „Vita Baltic International“ gaminių eksportuojame į kaimynines valstybes. Sėkmingai bendradarbiaujame su lyderiaujančiomis įmonėmis iš Europos Sąjungos ir kitų šalių. Esame lanksti įmonė, gebanti įgyvendinti išskirtinius klientų sumanymus bei kurti unikalius projektus. Dirbame su įvairių sričių įmonėmis, kurios gamybai naudoja mūsų pagamintus porolono ruošinius. Pagal individualius užsakymus gaminame įvairios paskirties porolono ruošinius: detales minkštiems baldams, čiužinius, kempines, pagalves, pakavimo priedus, sandarinimo ir garso izoliacijos porolono ruošinius, ortopedinius priedus, laminuotus porolono ruošinius bei kitą produkciją. Pagal Jūsų individualius poreikius galime pagaminti įvairių formų, skirtingų savybių ir charakteristikų  porolono ruošinius.

„Vita Baltic International“ - kokybiško porolono gamykla.

Veržlumas ir nuolatinis naujų dėjų ieškojimas yra mūsų kasdieninio darbo dalis.

Grįžti
Uždaryti
Vita Baltic International - Aukštos kokybės putų poliuretano (porolono) gamyba - Jūsų išskirtiniams sumanymams ir produktams!
Video
Jurgiškiai, LT - 62181, Alytaus rajonas, Lietuva
Uždaryti

Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

Uždaryti

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.