Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

Ruloninis porolonas

Ruloninis porolonas  gaminamas pagal individualius užsakymus, atsižvelgiant į užsakovo poreikius.
Ruloninis porolonas gaunamas specialiomis staklėmis supjovus porolono blokus. Ruloninis porolonas gaminamas iš itin aukštos kokybės porolono (elastinio putų poliuretano). Ruloninis porolonas (juostinis porolonas) naudojamas laminavimui su įvairiausiomis papildomomis medžiagomis. Jums tinkantis ruloninis porolonas gali būti suklijuotas  su įvairiomis medžiagomis: oda, trikotažu, tinkleliais,  abrazyvinėmis medžiagomis bei kt. Ruloninis porolonas gali būti supjaunamas įvairių storių. Ruloninis porolonas susukamas į ritinius.

Gaminame įvairių savybių ir charakteristikų ruloninį poroloną:  
Ruloninis porolonas baldų pamonei;
Ruloninis porolonas švaros ir namų apyvokos pamonei;
Ruloninis porolonas ortopedijai;
Ruloninis porolonas siuvimo pramonei;
Ruloninis porolonas avalynės pramonei;
Ruloninis porolonas automobilių pamonei;

Gaminame įvairių savybių ir charakteristikų ruloninį poroloną

Grįžti
Uždaryti
Vita Baltic International - Aukštos kokybės putų poliuretano (porolono) gamyba - Jūsų išskirtiniams sumanymams ir produktams!
Video
Jurgiškiai, LT - 62181, Alytaus rajonas, Lietuva
Uždaryti

Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

Uždaryti

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.