Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

Su vasario 16-ąja, Lietuva!

Žiūrėti video

Mes kuriame galimybes!

Penkiasdešimt putų poliuretano (porolono) rūšių – nuo įprastų standartinių iki aukščiausios kokybės pačių inovatyviausių. Daugiau nei 2 000 tonų porolono per mėnesį. Kilometras ir daugiau porolono kiekvieną dieną. Per 20 000 kv. m. sandėliavimo patalpų bei pusšimtis kasdien pakraunamų krovininių automobilių. Daugiau kaip 20 eksporto šalių. Antra dešimtis veiklos – technologinio augimo, naujovių diegimo ir patirties kaupimo metų. Tokie šiandien porolono gamyklos „Vita Baltic International“ veiklos rodikliai.

Žiūrėti video

Čiužiniai mokykloms ir darželiams

Mokykloms, darželiams ir sveikatingumo įstaigoms gaminame sportinius čiužinius. Šių čiužinių gamybai naudojame itin aukštos kokybės poroloną (elastinį putų poliuretaną). Sportiniai čiužiniai atitinka griežčiausius tarptautinius higienos ir kokybės reikalavimus.

Žiūrėti video

Gaminame ruloninį (juostinį) putų poliuretaną (PPU)

Įvairioms pramonės šakoms gaminame ruloninį (juostinį) putų poliuretaną (PPU). Ruloninio porolono gamybai galime pasiūlyti virš penkiasdešimt porolono rūšių – nuo įprastų standartinių iki aukščiausios kokybės pačių inovatyviausių. Įvardykite ką norite gaminti, o mes pasiūlysime, kaip geriausiai panaudoti ruloninį poroloną Jūsų verslui.

Žiūrėti video

Gaminame įvairios paskirties porolono ruošinius ir detales

Esame lanksti įmonė, gebanti įgyvendinti išskirtinius klientų sumanymus bei kurti unikalius projektus. Pagal Jūsų individualius poreikius galime pagaminti sudėtingų formų, skirtingų savybių ir charakteristikų porolono ruošinius.

Žiūrėti video

Sportiniai čiužiniai „TATAMI“, pasižymintys geromis apsauginėmis savybėmis

Kviečiame įsigyti mūsų įmonės gaminamus sportinius čiužinius „TATAMI“, kurie pasižymi itin geromis apsauginėmis savybėmis, leidžiančiomis efektyviai apsaugoti sportuojančius žmones, įvairių kritimų metu. Suprantame, kad žmonių saugumas yra pirmoje vietoje, todėl „Tatamis“ sportiniai čiužiniai gaminami iš aukščiausios kokybės porolono, kuris puikiai tinka sporto, reabilitacijos ir medicinos įstaigoms. Pagal savo individualius poreikius, galite pasirinkiti įvairių spalvų, savybių ir dydžių čiužinius.

Žiūrėti video

ORGANIZAVOME KONFERENCIJĄ: „VIENU ŽINGSNIU PRIEKYJE"

2016 m. rugsėjo 15 d. klientus ir partnerius kvietėme pasikeisti auktualiausia informacija, bei įgyti naujų žinių konferencijoje „VIENU ŽINGSNIU PRIEKYJE“

Žiūrėti video

Vladislavo Gunevičiaus ir Renato Degulio pranešimas „Vita Baltic International" konferencijoje

 

 

 

Vladislavas ir Renatas, konferencijos dalyvius skatino drąsiai eksperimentuoti ir ieškoti geriausių porolono integracijos būdų, kurie vartotojams suteiktu tinkamą komforto pojūtį.

Žiūrėti video

Mūsų įmonės ilgamečių klientų atsiliepimai

Branginame ir vertiname savo klientus, kiekvienam stengiames sukurti pačias geriausias bendradarbiavimo sąlygas ir padėti pagrindus tvirtai partnerystei. Esame tam, kad savo darbais prisidėtume prie Jūsų verslo laimėjimų. Nes Jūsų nauda – tai ir mūsų nauda. Jūsų laimėjimai – tai ir mūsų laimėjimai!

Žiūrėti video
Jurgiškiai, LT - 62181, Alytaus rajonas, Lietuva
Uždaryti

Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

Uždaryti

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.