Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.


Grįžti

2018.12.20.

VIta Baltic International gerumo akcijos turas po Alytaus švietimo įstaigas

Gerumą dalijančios „Vita Baltic International“ metai: rekordiniai pasiekimai ir tarptautiniai įvertinimai

Didžiausios Alytaus regiono bendrovės „Vita Baltic International“ generalinis direktorius Vladislavas Gunevičius visos įmonės vardu kasmet, artėjant didžiosioms metų šventėms,  gerumu dalijasi su tais, kuriems labiausiai jo reikia. Šių metų kalėdinį gerumo akcijos kelionių turą kartu su Kalėdų Seneliu jis pradėjo po Alytaus švietimo įstaigas. Netikėti, tačiau laukti svečiai įstaigų bendruomenėms atvežė ne tik dovanų, bet ir įžiebė kalėdinę dvasią ir visus užkrėtė pakilia šventine nuotaika. Kalėdų senelio ir įmonės vadovo V.Gunevičiaus susitikimai su vaikais virto tikra švente, kur netrūko nei dainų, nei šokių, nei spektaklių, nei žaidimų ir, žinoma – dovanų.

Regis, kasmet dalijamas įmonės ir jos vadovo dosnumas neliko nepastebėtas, o už gerus darbus šie metai įmonei atseikėjo rekordinių pasiekimų ir tarptautinių įvertinimų, kuriais bendrovės kolektyvas gali pelnytai didžiuotis.

 

Nes vaikai – mūsų ateitis

Didžioji dalis Alytaus miesto švietimo įstaigų šiemet iš įmonės sulaukė po dešimt vaikams skirtų, žaismingų, gausiai iliustruotų knygelių apie Alytaus miesto istoriją.

Kalėdinio gerumo akcijos turo metu V.Gunevičius sužinojo, kad  Alytaus Piliakalnio progimnazijos bendruomenė turi svajonę pasisiūti daugiau sėdmaišių, tad vadovas, nė trupučio nesudvejojęs, pažadėjo ištiesti pagalbos ranką ir jau kitų metų pradžioje bendruomenė galės jais džiaugtis.

Aplankytų įstaigų vadovai tikino, nesitikėję tokių nuotaikingų svečių ir jų dovanų, tačiau lyg susitarę teigė, kad svarbiausia buvo jų atnešta kalėdinė dvasia ir šventinė nuotaika.

Išties, Kalėdų Senelis nuolat pokštavo, kvietė vaikus susiburti į ratelius, atlikti smagias užduotis. Jis ir pats su nykštuku nenustygo vietoje, šoko, trypė ir dainavo. Dar Senelis mažiesiems pasakojo nuotaikingas istorijas apie tai, koks išdykęs vaikas buvo V.Gunevičius, kad nuolat krėsdavo realybėje neįmanomus pokštus, o dabar, jam suaugus, savo išdaigų padarinius tenka glaistyti gerais darbais.

„Todėl kasmet šis žmogus ieško galimybių, kam padaryti kokį gerą darbą“, – paaiškino Kalėdų Senelis ir paragino vaikus būti gerais ir dalintis gerais darbais, nes tik tada jų širdelės prisipildys gerumo ir džiugių nuotaikų.

„Prisimindamas Lietuvos Prezidentės kvietimą padovanoti naujų knygų mokykloms, nusprendžiau šia kryptimi organizuoti ir mūsų kasmetinę įmonės gerumo akciją. Buvo išleista knygelė vaikams apie Alytų, taip gražiai perteikianti mūsų istoriją, tad spontaniškai nusprendėme, kad tai labai gražus mus visus jungiantis momentas ir mokykloms padovanotos knygelės išliks ilgam, o vaikai, kurie jas skaitys, tikrai sužinos kažką naujo“, – sakė V.Gunevičius.

Kasmet svečių iš įmonės „Vita Baltic International“ su dovanomis sulaukia skirtingos įstaigos ir bendruomenės grupės. Dvidešimt metų praktikos, ir puikių pasiekimų sukaupusi „Vita Baltic International“ niekada nepamiršta teatro, neįgaliųjų, mokyklų ir visų tų, kurie mažiausiai gali sau padėti.

Paklaustas, kodėl šiemet buvo pasirinktos būtent mokyklos, direktorius pabrėžė, jog vaikai – mūsų ateitis ir tik su jais mes visi jaučiamės suaugę: „Jeigu mes neskirsime dėmesio jaunimui, tai visuomet patys sau priekaištausime, kad jis užaugo ne toks, kokio tikėjomės. Šiandienos jaunimas po keliolikos metų valdys ir padės mums gyventi. Tai istorijos ratas, o mes tik galim pasidžiaugti, kad turim galimybę dalytis su kitais ir, svarbiausia, norim tą daryti.“

V.Gunevičius švenčių proga visiems vaikams linkėjo mylėti ne tik šalia esantį, bet ir visus aplink esančius žmones, nes, pasak jo, tik tada gyvenimas bus lengvesnis visiems.

Socialiai atsakingas verslas

Kasmetiniai filantropiniai porolono gamyklos ir jos vadovo darbai neliko nepastebėti. Didžiausią Alytaus regiono bendrovę „Vita Baltic International“ – pelnytai galima vadinti socialiai atsakinga įmone. Ne šiaip ji šiemet tarp trijų įmonių Alytaus metų apdovanojimuose nominuota kaip socialiai atsakingas verslas. Šiandien paskutinė diena, kai dar galima balsuoti, kad porolono gamykla šį titulą laimėtų.

V.Gunevičius patikino, kad vien tai, jog įmonė buvo nominuota jam kaip vadovui tai reiškia labai daug: „Tai parodo, kad esame aktyvūs visuomenėje, padedant tiems, kam manome, kad reikia padėti. Tai labai padidina mūsų kaip įmonės vertę ir sustiprina mūsų darbuotojų didžiavimąsi savo darboviete, kuri yra socialiai atsakinga. Čia yra tas didysis momentas, dėl kurio kiekvienas mūsų galime eiti gatve pakelta galva, nes mes ne tik suteikiame darbo vietas, laiku išmokame atlyginimus, bet dar ir padarome šį tą aplinkui.“

Įmonei – rekordiniai metai

Galima tikėti arba ne, tačiau geri darbai pritraukia sėkmę. O šiuos didžiausios Lietuvoje porolono gamintojos metus vadovas apibūdino kaip ypač sėkmingus ir net rekordinius, mat būta nemažai pasiekimų, naujovių ir įvertinimų.

„Žvelgiant į visumą, drąsiai galiu teigti, kad šie metai įmonei buvo patys sėkmingiausi visoje „Vita Baltic International“ dvidešimties metų gyvavimo istorijoje“, – užtikrintai pabrėžė vadovas. 

Pirmiausia jis pasidžiaugė, kad šiemet įmonėje nebūta jokių nelaimingų atsitikimų. Pasak jo, darbe labai svarbu, kad visi procesai būtų suvaldyti teisingai, kad specialistai žinotų, ką ir kaip daryti.

Šie metai įmonei buvo ypatingi, nes pardavimų srityje buvo pasiekta rekordinių aukštumų. Sugeneruota apie 70 mln.eurų apyvartos, o tai leido akcininkams išmokėti didelius dividendus.

Be to, „Vita Baltic International“ per pastaruosius tris ketvirčius yra laikoma didžiausia Alytaus regiono įmone. Nors šių metų įmonės pelnas bus skaičiuojamas tik kitąmet, tačiau praėjusių metų rodikliai buvo įspūdingi. Registrų centrui pateiktoje „Vita Baltic International“ 2017 m. ataskaitoje nurodoma, kad praėjusiais metais įmonė uždirbo 7,6 mln. Eur grynojo pelno, o pardavimo pajamos per metus padidėjo 15,9 proc. iki 61,975 mln. eurų. „Vita Baltic International“ buvo didžiausia regiono mokesčių mokėtoja. Bendrovė nurodo pernai pardavusi 4,3 proc. daugiau porolono: pardavimai Lietuvoje ūgtelėjo 2,9 proc., NVS šalyse – 7,7 proc., ES šalyse – 5,1 proc. daugiau produkcijos. 2017-ųjų pabaigoje įmonė turėjo sukaupusi 17,1 mln. eurų nepaskirstytojo pelno.

Taip pat Lietuvos gamybinių įmonių tūkstantuke „Vita Baltic International“ patenka tarp 150 geriausiųjų, o šiemet – ir tarp geriausių metų eksportuotojų trejetuko. Savo produkciją įmonė eksportuoja į dešimtis įvairių pasaulio šalių.

Bendrovė buvo įvertinta kaip įmonė, kuriai rūpi aplinka ir jos išsaugojimas. Už 2017 metais išsaugotus 44 medžius įmonei buvo įteiktas sertifikatas.

„Reziumuojant tuos dvidešimt metų, niekaip negalėčiau pasakyti, kad jie buvo blogi, jie buvo nuostabūs vien todėl, kad pasiekėme savo tikslų ir bendruomenę jungėme prie mūsų. Taigi, verta dirbti, verta gyventi ir verta aplinkui vystyti gėrį. Dirbame nuoširdžiai, ne tik dėl to, kad uždirbtume pelną bent kokia kaina, bet ir dėl to, kad turėtume tęstinumą, kas reiškia pasitikėjimą mūsų įmone“, – pabrėžė V.Gunevičius.

Gaminiai pelnė tarptautinį pripažinimą

„Vita Baltic International“ visuomet stengiasi išlikti inovatyvi, nuolat investuoja į naujas technologijas ir naujus gaminius. Šiemet įmonė Lietuvos vartotojams pristatė ir savo naujus „VitaRest Inside“ prekės ženklo gaminius, pelniusius tarptautinį pripažinimą. Tai iš bendrovės kurto porolono pagamintos pagalvės ir antčiužiniai. Šiais gaminiais įmonės atstovai didžiuojasi, nes jie pagaminti iš lietuvių sukurto naujos kartos visokelastinio porolono.

Gaminiai yra ypatingi tuo, kad tinkami ir kūdikiams, turi antimikrobinių savybių, todėl yra tinkami itin alergiškiems žmonėms.

Kuriant „VitaRest“ poroloną, buvo atlikta daugybė tyrimų, kaip skirtingos medžiagos veikia skirtingas žmogaus fiziologines savybes – kraujotaką, prakaitavimą, šilumą. Šis porolonas buvo pripažintas „Metų gaminiu“ ir pelnė „Inovacijų prizo“ titulą.

Naujoji bendrovės sukurta pagalvė Jungtinėje Karalystėje buvo pripažinta geriausia Anglijos rinkoje.

Įmonės sukurtos produkcijos su „VitaRest Inside“ prekės ženklu šalies vartotojai gali įsigyti Lietuvos elektroninėse parduotuvėse.

Pasiteiravus apie kitų metų lūkesčius, V.Gunevičius nė nesudvejojęs prioritetą atidavė visapusiškam įmonės augimui. Vadovas prasitarė, kad jau kitąmet, pavykus apginti keletą svarbių projektų, planuojama įkurti dar du cechus su maždaug trisdešimčia naujų darbo vietų.

Paprašytas ko nors palinkėti žmonėms artėjančių švenčių proga, direktorius linkėjo sveikatos, neverkti, o daryti, daugiau šypsotis, daugiau laiko skirti vaikams ir nepamiršti su visais dalytis gerumu, juk tai daryti labai gera!

Grįžti
Grįžti
Uždaryti
Vita Baltic International - Aukštos kokybės putų poliuretano (porolono) gamyba - Jūsų išskirtiniams sumanymams ir produktams!
Video
Jurgiškiai, LT - 62181, Alytaus rajonas, Lietuva
Uždaryti

Mūsų įmonė aktyviai eksportuoja įvairius porolono ruošinius į užsienio šalis. Šiandien produkcija sėkmingai eksportuojama net į 24 šalis.

Uždaryti

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.